Ačkové šachové víkendy PDF Vytlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Štvrtok, 16 December 2010 00:00

Martinské šachové víkendy ma inšpirovali a podnietili k vzniku sesterskej série turnajov, A-čkových šachových víkendov, ktoré sa odohrávajú na území A skupiny 2 ligy. Pre tých, ktorí ešte o žiadnych šachových víkendoch nepočuli, ide o kruhové turnaje určené prioritne pre mládež, avšak s možnosťou účasti dospelých hráčov, kde je každý hráč zaradený do takého turnaja, aby mal rovnocenných súperov, čo sa nie vždy pri Švajčiarskom systéme podarí. Celý turnaj sa odohrá za jediný víkend, hrajú sa však hodinovky so zápočtom na ELO, resp. ekvivalentné tempo s inkrementom so zapisovaním.

Prvý turnaj zo série A-čkových šachových víkendov sa odohrá v dňoch 19.-20. februára 2011 v Senici. Ubytovanie je zabezpečené v príjemnom, ba až rodinnom prostredí penziónu ATLAS**.

Ubytovanie a štartovné sú pritom finančne dostupné pre každého a z každého turnaja (po 8 hráčov) traja získavajú peňažnú cenu, u mladších (do 1300 priemerné ELO) aj medaile a každý víťaz turnaja získa aj pohár.

Stiahnite si propozície a prihláste sa na adrese riaditeľa turnaja  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. .

Srdečne Vás všetkých pozývame a tešíme sa na Vašu účasť!

Posledná zmena v Pondelok, 07 Február 2011 12:41
 

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť